Organizujemy pokój dziecka

Pokój dziecka jest jednym z tych pomieszczeń, gdzie nie zawsze jest wszystko poukładane. Ważne żeby zaaranżować pokój w taki sposób, by w prosty sposób można było sobie poradzić z tym małym problemem.

Pokój dziecka jest jego krainą zabaw, miejscem do nauki i odpoczynku. Wszystkie meble pokoju dziecięcego powinny pomagać w organizacji przestrzeni i ułatwiać utrzymanie porządku nie „zagracając” przy tym przestrzeni. Najodpowiedniejsze meble powinny pobudzać kreatywne myślenie naszych pociech i ciekawą ozdobą.

pokój dziecka
źródło: http://www.lilsugar.com
pokój dziecka
źródło: http://www.houzz.com/lego-room

Najlepiej nadają się do tego półki na zabawki. Domek dla lalek w pokoju księżniczki czy szafa zainspirowana klockami małego konstruktora.

pokój dziecka
żródło: http://www.designsmag.com

Gdy dzieci dzielą pokój ze sobą warto dać im trochę swojej przestrzeni. W małych pomieszczeniach dobrze sprawdzają się wtedy łóżka piętrowe. Ciekawa aranżacja, kolorystyka – możliwości jest wiele. Warto tylko zastanowić się nad wiekiem dziecka, by mogło swobodnie korzystać z takiego mebla.

pokój dziecka
źródło: http://besthomedecorators.com

Mnogość tego rodzaju rozwiązań może niejednemu ułatwić życie. W skład takich rozwiązań, jak widać na zdjęciach, wchodzą półki, wszelkiego rodzaju schowki na drobiazgi oraz biurka.

yv design

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *