McGarry-Moon Architects | The Loughloughan Barn | Broughshane, Northern Ireland, UK

To już można chyba uznać za ulubiony temat – dom w stodole 🙂

Piękne, stare, użyteczne kiedyś a dziś… No cóż czas robi swoje. ale nie można spisać na straty budynków, które mają już swoją historię. Stańmy się częścią tej historii! Wystarczy trochę zapału, cierpliwości i pomysłu, a będziemy mieć ciekawy i niepowtarzalny dom. No właśnie dom w stodole – drugiego takiego nie ma!

dom w stodole

Angielska pracownia McGarry’ego-Księżyc Architekci przekształcili stodołę w Broughshane (Irlandia Północna, Wielka Brytania) w piękny malowniczy dom z dużą ilością ciekawych elementów nowoczesnych inspiracji. Architekci zachowali oryginalną strukturę kamienia łącząc ją z nowoczesną nadbudową. Stworzyli komfortowy, charakterystyczny, przyjazny dla środowiska  dom. Nową konstrukcję łączącą zastaną architurę tworzy stalowa rama, która umożliwia zastosowanie przeszkleń przez co wnętrza są wręcz skąpane w słońcu.

Dom zbudowany przy użyciu dwóch technologii – nowoczesnej i tradycyjnej jest doskonałym przykładem architektury wiejskiej zaprojektowanej w XXI wieku, która inspiruje, by po prostu złamać rutynę i odkrywać nowe możliwości.

\

\

strona pracowni McGarry-Moon Architects

yv design

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *