studio 1408 | V Apartment | Bucharest, Romania

Koncepcja skoncentrowana się na czystej i minimalistycznej formie? Mocne kolory i surowa naturalność materiałów zmiękczona akcentami bogatymi w kolor i fakturę? Tym razem mocna i kontrastowa aranżacja wnętrza salonu!

aranżacja wnętrza salonu

Właśnie tak nowocześnie zaprojektowany apartament o powierzchni ponad 150 metrów kwadratowych znajduje się w samym sercu Bukaresztu , w Rumunii.

Czyste linie i prostota formy charakteryzują ogólną stylistykę mieszkania, która jest dopełniana przez podłogi z drewna litego. Elementy takie jak żółte sofy pobudzają wnętrze oraz stanowią kontrast dla betonowych ściany i szarości palety barw użytych w tej przestrzeni.  Aranżacja wnętrza salonu idealnie współgra z sąsiadującym aneksem kuchennym, a całość pomimo różnych przeznaczeń stanowi optycznie całość harmonijnie współgrając ze sobą.

aranżacja wnętrza salonu

aranżacja wnętrza salonu

Zaprojektowane oświetlenie jest dobrym przykładem dla alternatyw wszechobecnych lamp zwisających oraz stanowiących punkt ozdobny w pomieszczeniu. Tu oświetlenie jest dopełnieniem całości – nie narzuca się jednak bez niego czegoś by brakowało 🙂

Więcej ciekawych projektów na stronie fb biura projektowego

aranżacja wnętrza salonu

strona pracowni studio 1408

yv design

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *