10 sposobów na … przechowywanie w domu

Przechowywanie w domu i organizacja małych sprzętów sprawia zawsze dość duży problem. Jak się zorganizować w kuchni, warsztacie czy przy biurku? Dziś przedstawiam wersję „mebli”, którą można wykonać samemu. Czyli jak dostosować pewne rozwiązania do własnych potrzeb i własnoręcznie ozdobić. Nic tak nie cieszy jak dekoracje wykonane własnoręcznie, które pasują do naszych wnętrz oczywiście. Płyty perforowane wykonane z różnych materiałów takich jak drewno, sklejka czy blacha mogą być wykorzystane w najróżniejszy sposób i pomóc się zorganizować w domu i mieszkaniu.

 

Zwykłe płyty z perforacją możemy kształtować wg naszego uznania i potrzeb. Zawieszając je nad biurkiem wykorzystujemy ścianę na nasze małe i podręczne elementy, które zawsze chcemy mieć pod ręką. Kolejnym plusem takiego rozwiązania jest jego zmienność wystroju bez potrzeby wykonywania dodatkowych otworów w ścianie – gdy się nasza koncepcja zmieni nie musimy wcale robić od razu remontu całego pomieszczenia. Chcesz ciekawie zaaranżować pokój dziecka, swoją małą kawiarnię, pracujesz w domu lub może jesteś krawcową (albo po prostu to lubisz) takie rozwiązanie jest idealnie dla Ciebie. Pomyśl również nad swoim przedpokojem – tam miejsca nigdy dość 🙂

Zapraszam do zainspirowania się realizacjami znalezionymi w sieci, gdzie na pewno znajdziesz pomysł dla siebie lub może natchnę Cię do wymyślenia innego systemu montażu czy techniki wykonania i zdobienia. Prześlij zdjęcie lub podłącz je w komentarzu. Jestem ciekawa Twojego rozwiązania.

źródło

yv design

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *