Biuro Bauhaus w Wietnamie … nowoczesne biuro

Jak zaprojektować nowoczesne biuro? W tym przypadku najlepiej zainspirować się projektami znawców w tej dziedzinie. Biura pracowni projektowych to najlepsze przykłady 🙂

 

Kreatywnemu zespołowi Bauhaus Architecs & Associates udało się przekształcić nudną powierzchnię wielkości 90 metrów kwadratowych na świeże biuro wypełnione inspirującymi  elementami. Prezentowana siedziba Bauhaus Architects & Associates znajduje się na głównym korytarzu 20 piętrowego budynku biurowego w Hanoi w Wietnamie. Projekt miał na celu inspirowanie pracowników, jak również każdą osobę odwiedzającą budynek. Duże ściany kurtynowe otaczają biura, tworząc wrażenie otwartości i pozwalają wprowadzić trochę naturalnego światła do wewnątrz zunifikowanej przestrzeni.

Jeden element wyróżnia się szczególnie w całym projekcie: „Jest to pudełko w pudełku, nazywane przez ludzi” Domu w domu „, w którym pracuje lider, czyli dyrektor zespołu. Jest on otoczony przezroczystymi szklanymi panelami na trzech powierzchniach. Na tym elemencie znajduje się logo firmy, które jest dostrzegane za barem recepcji, na który składają się ułożone na sobie długie drewniane skrzynie ” – wyjaśnił jeden z architektów. Jako istotny element każdej pracowni projektowej książki są starannie ułożone w indywidualnie zaprojektowanym białym regale z otwartymi półkami. Dekoracyjne światła w kształcie prostopadłościanów współgrają w połączeniu z dużymi kulami światła.

 

strona pracowni BAUHAUS

yv design

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *